Pożyczka w Vivus.

Jedną z bardziej znanych firm pożyczkowych online jest Vivus. W przypadku zaciągnięcia tutaj pierwszej pożyczki na kwotę 500 złotych z okresem kredytowania wynoszącym jeden miesiąc oddamy do banku również 500 złotych. Tym samym zobowiązanie to nic nie będzie nas kosztowało. Kwota jaka dostępna jest dla klientów w Vivus to kwota od 100 złotych do maksymalnie 3 000 złotych. Okres kredytowania wynosi tutaj od 1 dnia do maksymalnie 30 dni. Co do ograniczeń wiekowych, zobowiązanie mogą zaciągnąć osoby od 21 lat do maksymalnie 78 lat. Środki z pożyczki gotówkowej przelewane są na konto pożyczkobiorcy w przeciągu piętnastu minut niemal w każdym banku. Vivus ma konta bankowe w wielu bankach między innymi w Alior Banku, w Getin Banku, w Banku Pekao, w Banku Millennium, w PKO Banku Polskim, czy też w Blue Cash. Vivus sprawdza kredytobiorcę w takich rejestrach jak ERIF, ZBP, BIK, BIG, KRD oraz sprawdza giełdy długów.

Do złożenia wniosku w Vivus potrzebny jest dowód osobisty, numer konta bankowego, a także e-mail i numer telefonu, możesz to zrobić dzięki oKasa.pl. Wysokości opłat i prowizji jakie ustala pożyczkodawca naliczana jest w zgodzie z ustawami o kredytach w Polsce. Jak już wspomnieliśmy pierwsza pożyczka nic nas nie będzie kosztowała. Pożyczkę można przedłużyć w przypadku nowych klientów nawet dwukrotnie. Stali klienci mogą z tego korzystać jeszcze więcej razy. Dla zobowiąznaia na kwotę 500 złotych z okresem kredytowania wynoszącym 30 dni można je przedłużyć o siedem dni co będzie nas kosztowało 54,50 złotych, na okres 14 dni, co da nam koszt 69,50 złotych lub na okres 30 dni co będzie nas już kosztowało 78,50 złotych. Jest możliwość rozłożenia zaległej pożyczki na raty, ale koszta z tym związane są ustalane indywidualnie. Każda kolejna pożyczka generuje koszta poza odsetkami w wysokości od 30% kwoty pożyczki. Druga pożyczka i każda kolejna ma oprocentowanie nominalne w wysokości 10% w skali roku i jest ono stałe. Za opłatę weryfikacyjną zapłacimy jedynie 1 złotych. Za każde opóźnienie tytułem odsetek zapłacimy 14% rocznie.

Firma pożyczkowa jaką jest Vivus jest bardzo znana na rynku i to od dawna. To od niej tak naprawdę zaczęły się pożyczki przez internet. To właśnie Vivus jako pierwszy zaczął udziela ekspresowych pożyczek online w Europie. Z oferty mogą skorzystać tyko ci klienci, którzy posiadają zdolność kredytową, ale osoby nie posiadające stałego dochodu, czy też mają na koncie niespłacone pożyczki w bankach, nie mają szans na skorzystanie z zobowiązań jakie oferuje Vivus. To co wyróżnia tego pożyczkodawcę na tle innych to to, że jego pożyczki są o wiele tańsze niż te, które oferuje konkurencja. Bardzo często można natrafić na interesujące promocje. Przy piątej pożyczce maksymalna kwota jaką można tutaj pożyczyć wynosi nawet 7500 złotych. Z oferty mogą skorzystać osoby w podeszłym wieku co w wielu firmach pożyczkowych jest jednym z ograniczeń. Co warto wiedzieć jest to firma pożyczkowa jaka działa siedem dni w tygodniu, a wniosek o pożyczkę zostanie rozpatrzony w ekspresowym tempie. W przeciągu jednego dnia roboczego pieniądze trafią na konto pożyczkobiorcy. Pierwsza pożyczka w Vivus jest zupełnie darmowa co podnosi zalety tej oferty. Do konta Vivus można się zalogować za pośrednictwem Facebooka. Klienci chwalą sobie tego pożyczkobiorcy. Maksymalna kwota darmowej pożyczki sięga nawet 3 000 złotych. Wadą jest wymagana przez Vivus zdolność kredytowa, która ogranicza możliwość skorzystania z oferty wielu osobom. Okres spłaty zobowiązania można przedłużyć co najmniej dwukrotnie.

They posted on the same topic

Trackback URL : http://www.specjalnykredyt.pl/index.php?trackback/8

This post's comments feed